Kontaktujte nás

Načíst

O NÁS

Jsme první a největší nezávislou nákupní aliancí pro firmy v České republice. Poskytujeme spektrum produktů a služeb pro provozovatele nákladních, užitkových i osobních vozidel nebo strojů a zařízení. Naším posláním je zvyšovat konkurenceschopnost firem prostřednictvím snižování jejich provozních nákladů na pneumatiky, maziva, oleje nebo provozní kapaliny. Našimi zákazníky jsou dopravci, logistické firmy, strojírenské, výrobní a servisní firmy, provozovatelé stavebních a zemědělských strojů. Díky našim službám mohou již od roku 2010 nakupovat levněji díky sdružené síle Truckalliance.

Nepotřebujete profesionálního nákupčího, máte Truckalliance.

NAŠE POSLÁNÍ

Jsme funkční a srozumitelná platforma pro alianční nákupy, která pomáhá malým i středním podnikům získat lepší ceny a férové tržní podmínky. To vše nezávazně.

NÁŠ PŘÍBĚH

V roce 2010 jsme vytvořili největší nezávislou nákupní alianci pro dopravce , logistiku a výrobu v České republice, která nám poskytuje významnou nákupní sílu na trhu. Díky ní a díky aliančním nákupům jsme schopni vyjednat nejvýhodnější ceny u výrobců a dodavatelů. Vy tak při nákupu v TruckAlliance výrazně ušetříte a snížíte své provozní náklady na pneumatiky, maziva, oleje nebo provozní kapaliny. Nákladním dopravcům navíc nabízíme kompletní sadu pojistných produktů, které reflektují specifické potřeby autodopravy. Kromě havarijního pojištění a povinného ručení umíme zajistit v režimu online také pojištění nákladu.

V současné době "nákupně sdružujeme" tisíce firem napříč obory a poskytujeme spektrum produktům nutných k provozu strojů, zařízení a vozového parku. Aktivně sledujeme trendy a požadavky našich zákazníků a flexibilně upravujeme naši nabídku. Garantujeme dlouhodobě nízké a stabilní ceny.

ZAKLADATEL

Velkou část své pracovní kariéry jsem strávil strategickým nákupem pro dopravní společnosti, kde jsem objevil mnoho prostoru pro zlepšení. A tak vznikla TruckAlliance. Viděl jsem, že malé a střední firmy, prostě kdokoliv se strojem nebo zařízením, nedosáhnou na výhodnější ceny olejů, maziv, provozních kapalin, pneumatik jen proto, že, jako jednotliví zákazníci s malými odběry, nejsou pro velké dodavatele zajímaví. Když se ale spojí stovky a tisíce firem dohromady, je jejich kupní síla mnohem větší a pro dodavatele jsou zajímavější. V běžném provozu se však ale zabývají svým vlastním byznysem a nemají čas se sdružovat. A proto jsem přišel s první nákupní aliancí. Vy mi dáváte nákupní sílu, já přidávám své letité zkušenostmi s vyjednáváním s velkými dodavateli a vy můžete nakupovat za dlouhodobě nízké a stabilní ceny.

Ing. Michal Rančák, zakladatel a jednatel

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.

Zavřít

Přihlaste se do našeho

věrnostního programu

Zvyšujte svůj obrat a získejte trvale vyšší slevy.

Registrovat se