eNews

Každý článek nabitý radami a novinkami, tipy od zkušených logistiků, nákupčích, speditérů i řidičů.

Autoshow Praha 2017: Středočeská výstava aut proběhne letos jiný měsíc než vloni, místo zůstane stejné.

PRAHA (Autofox) - Slovenská společnost Incheba připravuje další ročník výstavy osobních a užitkových vozů Autoshow Praha. Letošní čtvrtý ročník po obnovení akce a 20. ročník celkově proběhne opět na výstavišti v Praze 7 - Holešovice.

Dojde však ke změně termínu. Zatímco v roce 2016 akce proběhla ve dnech 22. až 25. září před autosalonem v Paříži, v roce 2017 bude ve dnech 5. až 8. října po autosalonu ve Frankfurtu. Počet výstavních dní se nemění.

„Letošní Autoshow Praha očekává 40.000 návštěvníků a přes 40 značek. Vystavující připravují několik desítek premiér, k nimž patří například vozy Hyundai i30 kombi, Jeep Compass, Isuzu D-Max, Mazda CX-5, Renault Koleos, Subaru WRX STI či Škoda Karoq. Na své si přijdou také milovníci Cadillaců, neboť zde budou představeny nové modely CT6 a XT5. Novinky přiveze i Corvette nebo Camaro. Opel kromě dalších modelů bude lákat například na Crossland X, Mitsubishi ukáže pátou generaci L200. A to není zdaleka vše! Legendární Range Rover se pochlubí novým Velarem, Volvo zase modelem XC 60. Tesla Vídeň předvede stále více populární elektromobily,“ uvedla Incheba Expo Praha.
V červnu bylo podle pořadatele přihlášeno či potvrzeno přes 20 automobilových značek: Albion Cars (Jaguar, Land Rover), Auto Průhonice (Volvo), Auto Palace (Hyundai, Opel, Mitsubishi), NH Car (Škoda, Volkswagen, Fiat, Kia), Domanský (Peugeot, Citroën, DS), Emil Frey ČR (Toyota, Subaru, Suzuki), Auto Jeremiášova (Mazda), Autoavant Družstvo (Renault, Dacia), Auto Motol Beni / AMB (Ford), Tesla Vídeň (Tesla). K vidění mají být také značky Nissan, Jeep, Isuzu, Maserati, Cadillac, Corvette, Chevrolet (Camaro), Aixam, Chatenet a Ligier.
Množství expozic zaplní i volnou plochu před Průmyslovým palácem. Ke spatření zde budou bezdotykové automyčky, servisní a garážová technika a užitkové vozy. Na výstavě se budou dále prezentovat firmy Benzina (jako hlavní partner), Jablotron (zabezpečení osobních a nákladních vozidel, karavanů a dalších mobilních objektů), Navitel (navigační software a hardware), Sunnysoft (držáky mobilních telefonů, tabletů, GPS navigací, krátkovlnných vysílaček a radiostanic Brodit), Webasto Product CZ (nezávislé topení).
V pátek, sobotu a neděli se uskuteční testovací jízdy zhruba se 30 osobními automobily vystavujících značek po několikakilometrovém okruhu. K dispozici bude tradičně i terénní parkur. Česká společnost Escape6 pořádá 7. října v rámci výstavy 2. ročník srazu upravených vozů 'Escape6 & Autoshow Praha 2017 Meet'. V roce 2016 proběhlo podle organizátora kolem 2500 testovacích jízd.
Na doprovodném programu se budou podílet BESIP (oddělení Ministerstva dopravy České republiky zaměřené na bezpečnost silničního provozu) či internetový magazín ŽenaVAutě.cz.
Základní vstupné činí 200 Kč (zdražení o 50 Kč), rodinné vstupné 400 Kč (zdražení o 100 Kč). Více informací na AutoshowPraha.cz.
autofox.cz

© 2009 - 2021 TruckAlliance s.r.o. Created by RAAi.