Kontaktujte nás

Načíst

ALIANČNÍ NÁKUPY PRO FIRMY

Síla hromadného nákupu olejů a maziv, provozních kapalin a pneumatik!

 Alianční nákupy jsou hromadné objednávky menších a středních firem, které samy nedosáhnou na ceny velkých odběratelů. Díky aliančním nákupům však mohou. Spojením získávají vyjednávací sílu u dodavatele. Tou silou jsou Alianční nákupy pod hlavičkou TruckAlliance. 

My umíme vyjednávat o cenách, vy nakupovat.

Alianční nákupy lze využít na nákup olejů a maziv, aktuálně od značky Shell, provozních kapalin a pneumatik.

Pro koho jsou alianční nákupy vhodné?

Alianční nákupy mohou využít všechny firmy, které oleje a maziva, provozní kapaliny a pneumatiky potřebují pro provoz svých strojů, aut nebo zařízení,  bez ohledu na to, zda někam jezdí nebo stojí na místě a pracují.

Jak alianční nákupy probíhají?

Velmi jednoduše. Každý měsíc vyhlašujeme termíny objednávkových cyklů. Jeden cyklus trvá 14 dní. V tomto období sbíráme vaše jednotlivé objednávky, které vám po uzavření kola do 3 dnů doručíme. A protože už před vámi objednávají další malé a střední firmy, cenu, za kterou nakupujete, můžete již nyní vidět v e-shopu. Čím více vás bude, tím lepší cenu můžete příště získat.

Jaké jsou podmínky?

Jednoduché. K ničemu se nezavazujete. Pro to, abyste viděli zvýhodněné ceny aliančních nákupů a mohli si udělat objednávku, se stačí v e-shopu registrovat. Bez registrace nejsou ceny viditelné. 

Po registraci vám stačí pouhé 2 kroky:

V levém svislém menu si klikněte na "Alianční nákupy - Předobjednávka"

Klikněte na zelené tlačítko "Přidat předobjednávku". V zobrazeném seznamu si vyberte požadované množství olejů a maziv. Vás výběr se automaticky uloží do přehledu Předobjednávek a máte hotovo!

Vaši Objednávku vám doručíme do 3 dnů po uzavření aktuálního aliančního kola.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.

Zavřít

Přihlaste se do našeho

věrnostního programu

Zvyšujte svůj obrat a získejte trvale vyšší slevy.

Registrovat se