eNews

Každý článek nabitý radami a novinkami, tipy od zkušených logistiků, nákupčích, speditérů i řidičů.

Alianční nákupy s TruckAlliance

Už i firmám umožníme nakupovat levněji. A uspořit tak při nákupu na provozních položkách. U nás v TruckAlliance jsme se s rostoucími cenami rozhodli něco dělat. Jste malá nebo střední firma a nemáte na trhu dostatečně silnou pozici, která by vám umožnila kupovat zboží za lepší ceny? Nebo zboží kupujete pouze nárazově a chtěli byste i přesto nakupovat levněji?

V měsíci červenci proběhne vůbec první Alianční nákup zaměřený na nákup Olejů, maziv a provozních kapalin. To vše nezávazně.

V TruckAlliance přicházíme s řešením, které umožňuje i menším firmám nakupovat oleje a maziva za ceny srovnatelné s těmi, které mají velkoodběratelé. To vše jednoduše a bez zbytečných závazků.

Stačí, když vyplníte Nezávaznou poptávku s produkty, které plánujete nakoupit a my vám vyjednáme výhodnější podmínky. Víme, že když se spojíme, můžeme vyšší slevy získat. S nákupy od TruckAlliance je každý nákup výhodný.

ALIANČNÍ NÁKUPY - NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Benefit pro Vás: Vaše kupní síla bude vyšší, pouze originální zboží, nízké ceny a široký sortiment, nákup i na proforma fakturu.

12 - tolik let už jsme vaším spokojeným dodavatelem, našimi zákazníky jsou firmy provozující vozidla, stroje, těžkou i zemědělskou techniku.

© 2009 - 2021 TruckAlliance s.r.o. Created by RAAi.