eNews

Každý článek nabitý radami a novinkami, tipy od zkušených logistiků, nákupčích, speditérů i řidičů.

WIN Capital Group bude využívat návěsy Krone Cool Liner pro Aldi v Maďarsku

Skupina WIN Capital Group nedávno uvedla do provozu v širší oblasti Budapešti pět nákladních souprav s elektrickým pohonem, které jsou určeny pro dodávky do poboček Aldi. V rámci této spolupráce je pět exkluzivně navržených Cool Linerů od společnosti Krone kombinováno s plně elektrickými tahači návěsů značky DAF. Pohonné jednotky byly pro tento projekt speciálně přestavěny tak, aby byly schopné dodávat zboží s nízkými emisemi v okruhu 230 km. Baterie lze plně dobít za pouhé dvě hodiny. Díky tomuto řešení Aldi ušetří 3600 litrů nafty na jednotku měsíčně a přispívá tak k dosažení svých globálních cílů udržitelnosti.

Somogyi Gábor, generální ředitel společnosti Krone Trailer SE Kft. v Maďarsku k tomu uvedl: "Jsme vděční, že můžeme ve spolupráci se skupinami WIN Capital Group a Aldi přispět návěsy pro první elektrické nákladní soupravy v regionu. Zásobování maloobchodních prodejců potravin v širším okolí metropole Budapešti klade na techniku zvláštní nároky. Proto se společnosti Happy Cargo (jedna z dceřiných společností WIN Capital) a Aldi spoléhají na vysokou spolehlivost návěsů Krone Cool Liner."

Již před tímto novým projektem se skupina WIN Capital jako partner společnosti Aldi starala o místní dodávky do supermarketů. V oblasti logistiky potravin se skupina spoléhá výhradně na chladicí vozy Cool Liner od společnosti Krone.

V České republice značku Krone zastupuje Skupina HESTI.

ZDROJ: dnoviny.cz

© 2009 - 2021 TruckAlliance s.r.o. Created by RAAi.